Görüntülü Hesap Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları Komisyon Tarifesi

Pay Piyasası Alım Satım İşlemleri

Pay Piyasasındaki yatırımlarınıza Alnus Yatırım ile yön verin, portföyünüzü güçlendirin!

Alnus Yatırım, Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda yatırımcılarının emirlerini "İşlem Aracılığı Faaliyet Belgesi” ile Borsa İstanbul'a iletmektedir.

Pay Piyasası'nda yapılan işlemler sonucunda kar elde edilebileceği gibi zarar riski de bulunmaktadır. Bu nedenle, işlem yapmaya karar vermeden önce, bu işlemler kapsamında karşılaşabileceğiz riskleri anlamalı, mali durumunuzu ve kısıtları dikkate alarak karar vermelisiniz.

Kurumumuz nezdinde açacağınız hesap ve bu hesap üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm sermaye piyasası işlemleri, Sermaye Piyasası Kurulunca çıkartılan ilgili her türlü mevzuat ve benzeri tüm idari düzenleme hükümlerine tabidir. Şirketimiz aracılığıyla edineceğiniz paylar, Merkezi Kayıt Kuruluşu’nda yine sizin adınıza saklanacaktır.

Alnus Yatırım rekabetçi komisyon oranlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçin!

Pay senedi işlemlerinizi Alnus Yatırım Mobil, Alnus Yatırım İnternet Şube üzerinden ve Veri Yayın ekranları ile yapabilirsiniz.

*Varant ve Varant Benzeri Sermaye Piyasası Araçları Risk Bildirim Formu ulaşmak için tıklayınız.

*Yatırım Hizmet ve Faaliyetleri Genel Risk Bildirim Formuna ulaşmak için tıklayınız.

*Pay piyasası hakkında BİST üzerinden bilgi edinmek için tıklayınız.

*Pay senetleri teminat oranları hakkında bilgi edinmek için tıklayınız.

*Alnus Yatırım kanallarını kullanarak emir iletimi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Pay Piyasası; payların, yeni pay alma haklarının, borsa yatırım fonlarının, varantların, sertifikaların, sahipliğe dayalı kira sertifikalarının, gayrimenkul sertifikalarının, gayrimenkul yatırım fonlarının ile girişim sermayesi yatırım fonlarının katılma paylarının Borsa İstanbul bünyesinde işlem gördüğü piyasadır. Pay Piyasası pazarlarında alım satım işlemleri, bu faaliyet konusunda SPK’dan yetki belgesi, Borsa İstanbul’dan Borsa Üyelik Belgesi almış olan Borsa İstanbul üyesi yatırım kuruluşları tarafından yapılabilmektedir. Alnus Yatırım, Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda yatırımcılarının emirlerini "İşlem Aracılığı Faaliyet Belgesi” ile Borsa İstanbul'a iletmektedir. Pay Piyasasında emirler aşağıdaki emir tiplerinden biri kullanılarak verilebilir;

  • Limit Fiyatlı Emirler
  • Piyasa Emirleri
  • Piyasadan Limite Emirler
  • Dengeleyici Emirler
  • Koşullu Emirler
  • Kotasyon Emirleri
  • Orta Nokta Emirleri
  • Ağırlıklı Ortalama Fiyat Emirleri
  • Küsuratlı Emirler
  • Açığa Satış Emirleri

Pay Piyasasında işlem gören tüm menkul kıymetlerde emir iptali koşulsuz olarak serbesttir. Bu kapsamda emir iptali, açılış seansında olduğu gibi seansın sürekli müzayede bölümünde de koşulsuzdur. Pay Piyasasında Alım Satım Sisteminde bekleyen normal ve özel alış-satış emirlerinin tek tek, emir bazında iptal edilmesi mümkündür. Emir tamamen iptal edilebileceği gibi miktarı da azaltılabilir.İlginizi çekebilir : Hisse senedi yatırımı nasıl yapılır?

Sizi dinliyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Soru ve görüşleriniz için 0212 213 08 00 numaralı telefondan ya da 0542 312 00 08 nolu WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Canlı Destek
ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Alnus International
DEMO TALEBİ
Başvurunuzun sonuçlanması için aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.


Finansal Terimler Sözlüğü