Komisyon Tarifesi Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları 0212 213 08 00
Yatırım Ürünleri
Twitter
Anlık twitter akışı

Yurtdışı Piyasalar

Alnus Yatırım ile Uluslararası Piyasalar'da yatırım yapabilir, portföyünüzü derinleştirebilirsiniz. Derinlikli analiz imkanı ve haber akışı ile portföyünüze dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden ulaşın.

Yurtdışı Piyasalar Yatırım İşlemleri

Yurtdışı piyasalarda işlem yapmak isteyen yatırımcılar, dünyanın önde gelen birçok borsasında, istedikleri işlemi Alnus Yatırım’a verecekleri talimatla kolayca gerçekleştirebiliyor. Sizler de bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonun olduğu her yerde istenildiği zaman işlem yapabilirsiniz. Birçok dünya borsasında yatırımlarınız hisse senedi, emtia, vadeli işlem sözleşmeleri gibi sermaye piyasası ürünlerinde değerlendirilebilirsiniz. Alnus Yatırım, online ve masaüstü uygulama seçenekleri ile internet erişimi olan her yerde dünya borsalarına erişiminizi sağlar. İstanbul, New York, Londra borsalarında olduğu gibi bilinen bağımsız olarak Forex spot piyasasının fiziksel bir konumu ya da bir merkezi yoktur. 5,5 trilyon Dolarlık işlem hacmiyle dünyanın en büyük piyasası konumunda olan piyasa aynı zamanda bu özelliği dolayısıyla dünyanın likiditesi en yüksek piyasası konumundadır. Bu likidite sayesinde yatırımcılar işlem yapmak istedikleri her zaman karşılarında bir alıcı veya satıcı bulabilmektedirler. Aynı zamanda bu kadar yüksek işlem hacminin olması işlem hacmi düşük piyasalara göre manipülasyon olasılığını ortadan kaldırmaktadır. Bu sayede yatırımcılar işlem yaparken piyasa koşullarına göre yatırımlarını değerlendirmiş olurlar.

Yurtdışı Piyasaların Avantajları

Düşük Maliyetler ve Daha Yüksek Gelir Şeffaf, uygun komisyon / finansman oranları ve en iyi fiyat uygulamalarıyla maliyetlerinizi en aza indirip kaldıraç imkanıyla getirilerinizi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Entegre Yatırım Yönetimi

Alnus Yatırım’da hesabınız sadece yatırım amaçlı değildir; borçlanma, faiz kazanma ve yatırım yapma olanağı sunan hepsi bir arada bir finansal yönetim hesabıdır.

Uzman Destek Konusunda deneyimli ve uzman bir kadronun 5 gün 24 saat birebir desteği ile yatırımlarınızı daha güçlü yönetebilirsiniz.

“Büyüleyici olmaktansa, daimi bir gelirinin olması daha iyidir.”
Oscar Wilde
Yatırım Hesabı Açın
Yatırım Hesabı Başvurusu

Alnus Yatırım ayrıcalıklarından yararlanın. Size özel yatırım hesabı ile tanışın!

Yatırımcıya özel platform, ürün çeşitliliği, kişiye özel analiz desteği, hızlı para yatırma / çekme ve daha fazlası için hemen hesap açın!

Sizi dinliyoruz. 5 gün 24 saat boyunca sizinleyiz.
Her türlü soru/sorununuz için yanınızdayız. 0212 213 08 00 numaralı telefondan ya da Canlı Yardım ile bize ulaşabilirsiniz.
Canlı Yardım
ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Sizi Arayalım
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım.

Finansal Terimler Sözlüğü