Görüntülü Hesap Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları Komisyon Tarifesi
Hakkımızda
Twitter
Anlık twitter akışı

Değerli Yatırımcımız ;


Alnus Yatırım, Türkiye yatırım araçları pazarına getirdiği yenilikler ile öncü, etik anlayışı ve çalışma prensibi ile örnek, pazar payı ile global piyasalarda tanınan bir marka olma amacıyla kurulmuştur.

Bu doğrultuda teknolojik alt yapısı ile birleşen yatırımcı odaklı bir sistem özenle inşa edilmiş, geleceğin ihtiyaçları için hazırlıklar bugünden tamamlanmıştır.

Türkiye’nin genç ve dinamik nüfusu ülkemizin yükselen değeridir. Ülke ekonomimizin lokomotifi olan bu potansiyelin finansal okur-yazarlığını arttırmak ve yatırım piyasalarında etkin rol almalarını sağlamak öncelikli hedeflerimizdendir. Bu doğrultudaki çalışmalarımız hız kazanarak devam edecektir.

Güvenilir, ilkeli ve ahlaklı bir çalışma disiplini ile kusursuz bir hizmet almak tüm yatırımcıların hakkıdır. Bu doğrultuda Alnus Yatırım ailesi olarak, dinamik ve tecrübeli ekibimizle her zaman yanınızda olacağız.

Ben ve ekip arkadaşlarım, 60 yılı aşkın süredir devam eden bir kültürle temellerini attığımız kurumumuzu layık olduğu çıtaya ulaştırmak ve daha iyisi için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Ülkemize ve halkımıza Alnus Yatırım’ın hayırlı olmasını diliyorum.

 

YK BAŞKANI

Nusret ALTINBAŞ 

Sizi dinliyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Soru ve görüşleriniz için 0212 213 08 00 numaralı telefondan ya da 0542 312 00 08 nolu WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Canlı Destek
ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Alnus International
DEMO TALEBİ
Başvurunuzun sonuçlanması için aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.


Finansal Terimler Sözlüğü