Görüntülü Hesap Aç Komisyon Tarifesi Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları
Hakkımızda
Twitter
Anlık twitter akışı

Yönetim Kurulu

Nusret ALTINBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı
Türkiye’nin lider kurumlarının başında gelen Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nusret Altınbaş, aynı zamanda kuyumculuk sektöründeki Onsa İstanbul, Onsa Rafineri ve Assos Pırlanta şirketlerinde; finans sektöründe ise Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Altınbaş Kıymetli Madenler Borsası’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Sektörde ‘Topraktan Altın Çıkaran Adam’ olarak da bilinen Nusret Altınbaş, enerji, finans, lojistik ve kuyumculuk gibi sektörlerde göstermiş olduğu örnek başarılarını, yatırım alanında Alnus Yatırım ile devam ettirmektedir.
Tuğberk SEZEN
Yönetim Kurulu Üyesi
Alnus Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Tuğberk Sezen, 1983 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğan, ilk öğrenimini de burada tamamlayan Tuğberk Sezen, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2006 yılında vergi denetçisi olarak Ernst&Young’ta çalışmaya başlamıştır. KPMG ve Reha Medin Global firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik de yapan Tuğberk Sezen, şu anda Aynus Holding A.Ş. Finans Direktörlüğü görevinin yanı sıra Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Kendisi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir.
Seyit Tahir ÖZEK
Genel Müdür
1992 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Seyit Tahir Özek, profesyonel hayatına operasyon yönetmeni olarak Ekinciler Menkul Değerler A.Ş.’de başladı. 27 yıla aşkın süre boyunca birçok aracı kurumda denetim, Teftiş Kurul Başkanlığı ve MASAK ( Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı) uyum görevlerini yerine getirdi. Finans uzmanlık alanları Sermaye Piyasaları Mevzuatı, Para Piyasaları, MASAK Kara Para Aklama, Risk Takip, Kredilendirme, İç Denetim Teknikleri üzerinedir. Şu an Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş.’de Genel Müdür olarak devam etmektedir. Aynı zamanda Yönetim Kurulu Üyesi’dir. SPK düzey III, Kurumsal Yönetim ve Türev Araçları Lisanslarına sahiptir.
Sizi dinliyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Soru ve görüşleriniz için 0212 213 08 00 numaralı telefondan ya da 0542 312 00 08 nolu WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Canlı Destek
ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Alnus International
DEMO TALEBİ
Başvurunuzun sonuçlanması için aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.


Finansal Terimler Sözlüğü