Görüntülü Hesap Aç Komisyon Tarifesi Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları
Hakkımızda
Twitter
Anlık twitter akışı

Yönetim Kurulu

Nusret ALTINBAŞ
Yönetim Kurulu Başkanı
Türkiye’nin lider kurumlarının başında gelen Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nusret Altınbaş, aynı zamanda kuyumculuk sektöründeki Onsa İstanbul, Onsa Rafineri ve Assos Pırlanta şirketlerinde; finans sektöründe ise Creditwest Bank, Creditwest Factoring ve Altınbaş Kıymetli Madenler Borsası’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır. Sektörde ‘Topraktan Altın Çıkaran Adam’ olarak da bilinen Nusret Altınbaş, enerji, finans, lojistik ve kuyumculuk gibi sektörlerde göstermiş olduğu örnek başarılarını, yatırım alanında Alnus Yatırım ile devam ettirmektedir.
Efekan Vakkas ALTINBAŞ
Yönetim Kurulu Üyesi
Alnus Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Efekan Vakkas Altınbaş, 1995 İstanbul doğumludur. 2014 yılında İstanbul İnternational Community School'dan mezun olmuştur. Üniversite eğitimine Londra'da University of Westminster'da başladıktan sonra Amerika'da Lynn University'de tamamlamıştır. Aynı zamanda 2018 Haziran ayından itibaren kuyumculuk sektöründeki Onsa Rafineri, Altınbaş Kuyumculuk ve Assos Pırlanta; enerji sektöründeki Alpet Türkiye ve Atak Madeni Yağlar'da Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.
Tuğberk SEZEN
Yönetim Kurulu Üyesi
Alnus Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Tuğberk Sezen, 1983 yılında Çanakkale’nin Biga ilçesinde doğan, ilk öğrenimini de burada tamamlayan Tuğberk Sezen, Kadıköy Anadolu Lisesi’nden 2002 yılında mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni bitirdikten sonra, 2006 yılında vergi denetçisi olarak Ernst&Young’ta çalışmaya başlamıştır. KPMG ve Reha Medin Global firmalarında orta ve üst düzey yöneticilik de yapan Tuğberk Sezen, şu anda Aynus Holding A.Ş. Finans Direktörlüğü görevinin yanı sıra Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi’dir. Kendisi Serbest Muhasebeci Mali Müşavir’dir.
Prof.Dr. Saim KILIÇ
Yönetim Kurulu Üyesi
Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Danışmanı Prof. Dr. Saim Kılıç 1972 yılında doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden 1993 yılında yüksek derece ile mezun oldu. 2001'de ABD'de University of Illinois at Urbana-Champaign'de ‘Finans’ (MSF) alanında ve 2002 yılında da Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nde ‘İşletme’ (MBA) alanında yüksek lisansı yüksek derece ile bitirdi. 20 yılı aşkın süre SPK, Borsa İstanbul ve MKK gibi kurumlarda üst düzey görevlerde bulunmuş ve aynı zamanda sermaye piyasasında çalışma/faaliyette bulunma yeterliliğini ölçen tüm SPK lisanslarını almış olan Prof. Dr. Saim KILIÇ; halen bağımsız yönetim kurulu üyeliğinin yanı sıra sermaye piyasaları, borsacılık, halka açılma (IPO), kurumsal finans, iç kontrol, iç denetim, risk yönetimi, yatırımcı ilişkileri, mevzuata uyum, sermaye piyasası ve şirketler hukuku ile kurumsal yönetim konularında şirketlere danışmanlık sunmaktadır. 2014 yılından beri Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Danışmanı olarak görev yapan Kılıç, aynı zamanda 2014 Eylül ayı itibariyle, Kemerburgaz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme İşletme Bölümünde tam zamanlı öğretim üyesidir. 13.06.2016 tarihli Olağan Genel Kurul toplantısında alınan kararla Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyeliği’ne atanmıştır.
Sizi dinliyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Soru ve görüşleriniz için 0212 213 08 00 numaralı telefondan ya da 0542 312 00 08 nolu WhatsApp Canlı Yardım hattından bize ulaşabilirsiniz.
Canlı Yardım
ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Sizi Arayalım
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım.

Finansal Terimler Sözlüğü