Görüntülü Hesap Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları Komisyon Tarifesi
Hakkımızda
Twitter
Anlık twitter akışı

Alnus Yatırım Tarihçemiz

1990 yılından itibaren Sermaye Piyasalarında kaliteli hizmet anlayışı ile yatırımcıların memnuniyetini ilke edinmiş Sardis Menkul Değerler A.Ş. 24.12.2014 tarihinde Nusret Altınbaş tarafından satın alınmıştır.

Türkiye’nin lider kurumlarının başında gelen Altınbaş Holding’in Yönetim Kurulu Başkan Vekili Nusret Altınbaş, 1.350.000 TL ödenmiş şirket sermayesini 397.000.000 TL yükseltmiştir.

Ödenmiş sermaye miktarının artırılması ile birlikte Sermaye Kurulu (SPK)tarafından Alnus Yatırım Menkul Değerler A.Ş unvanını alan şirket, yatırımcılarına geniş yetkili hizmetler sunarak önemli başarılara imza atmaya devam etmektedir.

Güvenilir, ilkeli ve kusursuz bir

Güvenilir, ilkeli ve kusursuz bir

hizmet almak tüm yatırımcıların hakkıdır.

Nusret Altınbaş

Alnus Yatırım; finansal piyasalarda yer alan bir çok yatırım aracında, yeni nesil teknolojik altyapısı ve çözümleriyle, gerçek zamanlı, anlık işlem yapılabilmesi için , zamanın her saniyesinin değerli olduğunun farkında olan, alanında uzman kadrosuyla; yatırımcılarına ihtiyaç duyulan, hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Sektörde güven ve istikrarın timsali olma yolunda işe koyulan kurumumuz, profesyonel yönetimi ile şeffaflık ve etik değerleri öncelik edinerek geleneksel değerleri çağımız koşullarına uyarlayarak ilerlemektedir. Piyasayı yakından takip etmekle beraber, tam içinde olup nabzını tutarak, yatırımcılarımıza fark yaratan kar marjlarına ulaştırmak hedeflenmektedir. Bu süreçte her engel bir gecikme, her gecikme bir kayıptır bilinciyle tüm engelleri ortadan kaldırmak için her yatırımcımıza özel yatırım uzmanlarımız tarafından analiz desteği verilmektedir.

Yatırımda hızlı aksiyonun yolu olan Forex, Hisse ve VIOP işlemlerinde, kaliteden ödün vermeden yatırımcısını memnun eden Alnus Yatırım başarısını, zinde ve mutlu çalışan politikasıyla sağlamlaştırmaktadır.

Sizi dinliyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Soru ve görüşleriniz için 0212 213 08 00 numaralı telefondan ya da 0542 312 00 08 nolu WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Canlı Destek
ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Alnus International
DEMO TALEBİ
Başvurunuzun sonuçlanması için aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.


Finansal Terimler Sözlüğü