Komisyon Tarifesi Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları 0212 213 08 00
Hakkımızda
Twitter
Anlık twitter akışı

Kariyer Yönetimi

Çalışanlarımızın mutluluğu, bizim için herşeyden önce gelir. Bu önceliği de dikkate alarak, kurduğumuz geri bildirim ve iç danışmanlık sistemleri ile çalışanlarımızın kariyer yolculuklarını en iyi şekilde destekleriz.

İşe Alım

Amacımız, yetkinlik temelli mülakat tekniği ve bu tekniği destekleyen kişilik envanterlerinin uygulandığı işe alım süreciyle, bizimle çalışmaktan mutluluk duyacak, keyif alacak başarılı adayları aramızda görmektir.

Performans Değerlendirme

Alnus Yatırım çalışanları; yaptıkları işte en iyi sonuçları alması için desteklenir. Bu doğrultuda; çalışanlarımızın daha önce belirlenmiş objektif kriterler çerçevesinde, ortak oluşturulmuş hedeflere ulaşmaları için rehberlik edilir ve desteklenir. Başarı objektif olarak ölçümlenir.

Eğitim ve Gelişim

Bizim için gelişim herşey olmakla birlikte hiç bitmeyen bir süreçtir. Kurum olarak daima gelişime, bilmekten daha fazla önem veririz. Bu düşünce ile çalışanlarımızın gelişime açık yönlerinin iyileştirilmesine yönelik dizayn ettiğimiz programlar ile sürekli iyileştirme ve gelişimi hedeflemekteyiz.

Ücret ve Yan Haklar

Alnus Yatırım’da ücret sistemi, çalışanlarımızın aldığı sorumluluklar, üstlendiği görevler ve iş tecrübelerini temel alır. Yüksek performansı ödüllendiren adil ve rekabetçi ücret ve yan haklar modelimiz, alanında yetenekli ve başarılı insanları Alnus Yatırım’a kazandırma düşüncesi ile kurgulanmıştır.

 

İlgilenen adaylar özgeçmişlerini ik@alnusyatirim.com adresine e-mail gönderebilirler.


 
 
 

Alnus Yatırım Çalışanın El Kitabı

BAŞVURU FORMU

ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Sizi Arayalım
Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun sizi arayalım.

Finansal Terimler Sözlüğü