Görüntülü Hesap Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları Komisyon Tarifesi
Yardım
Twitter
Anlık twitter akışı

Alnus Yatırım’da Hesap Nasıl Açılır ?

1. Alnus Yatırım'da hesap açmak kolay ve hızlı bir süreçtir. Aşağıdaki adımları takip ederek 3 dakika içerisinde yatırıma başlayabilirsiniz.

Uzaktan Sözleşme ile Hemen Hesap Açın


Sözleşme örneğimize ulaşmak için lütfen tıklayınız


HADİ BAŞLAYALIM

2. Başvurunuz alındıktan sonra anlaşmalı çalıştığımız kargo şirketi sözleşme ve formalarınızı kapınıza kadar getirecektir.

3. Kargo şirketi yetkilisi huzurunda evraklarınızı doldurmanız ve imzalamanız talep edilecektir. Kargo yetkilisine daha önceden hazırlayacağınız

  • Kimliğinizin fotokopinizi
  • Adres teyit belgenizi

teslim etmeniz gerekmektedir.

4. Evraklara, bilgilerinizi doldurduktan sonra imza atmanız gerekmektedir. 

5. Kargo şirketi evraklarınızı şirketimize ulaştırdığında bilgileriniz sistemimize kaydedilerek, sözleşme ve formlarda belirttiğiniz cep telefonunuza şifre ve parolanız gönderilecektir. Hesap numaranız müşteri temsilciniz tarafından size ulaştırılacaktır.

6. Parola, şifre ve hesap numarası bilgilerine sahip olduğunuzda https://www.alnusyatirim.com şirketimizin web adresine girerek giriş sayfasında yer alan ‘Hesap Açma’ butonuna basmanız gerekmektedir. Burada gerekli işlem adımlarını ve çıkan formları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 


2020/hesapacmayeni.jpeg

7. Yatırımcı girişi butonu sizi ‘Alnus Yatırım Online Şube’ sayfasına yönlendirecektir.

2020/yeni-online-sube.jpeg

8. Sistemimiz tarafından size otomatik olarak gönderilen şifre ve parolanızı ve müşteri temsilcinizden aldığınız hesap numarası bilgilerinizi ‘Alnus Yatırım Online Şube’ de yer alan ilgili yerlere girmeniz gerekmektedir.

9. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girdiğinizden emin olunuz.

10. ‘Alnus Yatırım Online Şube’ bilgilerinizin girişini gerçekleştirdikten sistem size paralo ve şifrenizi tekrar belirlenmenizi talep edecektir.

11. Şifrenizi ve parolanızı belirlemeden Online Şubeye giriş yapamazsınız.

12. Online şubemize giriş yaptığınızda aşağıda belirtilen ekran ile karşılaşacaksınız.

2020/sozlesmegorselleri.jpeg

13. İlk etapta ‘Müşteri Sözleşme Formları’ butonu ile hesap açılış işlemlerine başlamalısınız.

14. Sözleşme ve formları sırasıyla onaylamanız gerekmektedir. ( Opsiyonlu olan evraklara hariç) Sonraki sözleşmeye geçebilmek için bir önceki sözleşme ve formları eksiksiz onaylamalısınız.

15. Opsiyonlu olan evrakların onaylanması, sizin uygunluk ve yerindelik testi sonucunda onaylayacağız evraka uygun not almanız ve sizin bu ürünü kullanmak istemeniz durumunda mümkün olacaktır. Belirtilen şartların birisi gerçekleşmez ise opsiyonlu olan evrakları onaylamadan hesap açılış sürecinizi tamamlayabilirsiniz.

16. Sistemimiz üzerinde tamamladığınız süreciniz ardından, belgeleriniz şirketimiz nezdinde digital ortamda kontrol edilecek olup, belgelerinizde belirttiğiniz mail adresinize tüm sözleşme ve formlarınız mail olarak gönderilecek ve onaylamanız halinde hesabınız açılmış olacaktır.

17. Şirketimiz tarafından tarafınıza iletilen parola ve şifreleriniz kişiye özgü olup bu bilgileri personelimiz başta olmak üzere üçüncü kişilerle paylaşmayınız. Paylaşmanız durumunda hukuki sorumluluk hesap sahibine ait olacaktır.

18. Şirketimizce gönderilen şifre ve parolanızın çalındığını fark ettiğiniz anda şirketimize bilgi vererek şifre ve parolanızın yenilenmesini talep etmelisiniz. Talep edilmemesi halinde tüm sorumluluk hesap sahibine ait olacaktır.

19. Şifre, parola ve diğer bilgiler internet sitemizde yer alan https://online.alnusyatirim.com adresinde belirtilen güvenlik uyarılarını dikkatli bir şekilde okumanızı ve uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Sizi dinliyoruz. Tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Soru ve görüşleriniz için 0212 213 08 00 numaralı telefondan ya da 0542 312 00 08 nolu WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.
Canlı Destek
ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Alnus International
DEMO TALEBİ
Başvurunuzun sonuçlanması için aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.


Finansal Terimler Sözlüğü