Görüntülü Hesap Canlı Destek Whatsapp Ücretsiz Kayıt Banka Hesapları Komisyon Tarifesi
Yardım
Twitter
Anlık twitter akışı

2FA Güvenlik Önlemine Geçiş Bilgilendirme Hakkında

Değerli müşterimiz,

 

01.01.2023 tarihinden itibaren  Alnus Yatırım Online Şube erişimlerinizde,  en üst seviyede hesap ve işlem güvenliği sağlanabilmesi için “iki faktörlü kimlik  doğrulama “ (2FA)   önlemi devreye alınacaktır.  Bu tarihten itibaren, online şubeye erişimlerinizde, giriş ekranına mevcut kullanıcı adınızı ve şifrenizi  girdikten sonra, uygulama üzerinden  sistemimizde kayıtlı bulunan cep telefonu numaranıza   şifrenizden bağımsız ve benzersiz  “rakamlardan oluşan tek kullanımlık bir kod” gönderilecektir. Gönderilen bu kod 1 (bir)  dakika süre ile geçerli olup  ekranda ilgili alana girilmesinden sonra online şube erişiminiz tamamlanacaktır. Bir başka yöntem de “Alnuspass” uygulamasını indirerek uygulama üzerinden üretilen otomatik kodun girilmesinden sonra online şube erişiminiz sağlanacaktır. Bu durum kullanmış olduğunuz entegre programlar için de geçerli olacaktır. 

 

Ayrıca , online şubemizde işlem yapacak olan müşterilerimizin aşağıdaki hususlar hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. 

 
  • Başarısız kimlik doğrulama teşebbüslerinin (hatalı şifre, kullanıcı adı veya tek kullanımlık kod) üç defadan fazla olması halinde erişiminiz engellenecektir; bu durumda müşteri temsilcinizle temasa geçmeniz gerekmektedir. 
  • Hiçbir işlem yapılmayan hareketsiz oturumlar 20 dakika sonra sonlandırılacaktır. 
  • Aynı anda, aynı ya da farklı cihazlarda birden fazla oturum açılamayacaktır. Bu sebeple birden fazla yatırım hesabı açmanız  mümkün olamayacağından 31.12.2022 tarihinden sonra aynı isimle açılmış hesapların sadece bir tanesin kullanılabilecek, diğer hesap kapatılacaktır. Hangi hesabınızı kullanacağınıza ilişkin kararınızı 31.12.2022 tarihine kadar müşteri temsilcinize bildirmeniz gerekmektedir. 
 

Gereğini ve bilgilerinizi rica ederiz.


ÜCRETSİZ BAŞVURU
Daha önce kayıt oldunuz mu? Giriş Yapın


PLATFORM TALEP FORMU


KREDİ BAŞVURU
Kredi başvurunuzun sonuçlanması için müşteri temsilcilerimiz sizinle aşağıda bırakacağınız bilgiler üzerinden iletişime geçecektir.


Alnus International
DEMO TALEBİ
Başvurunuzun sonuçlanması için aşağıdaki bilgileri eksiksiz olarak girmelisiniz.


Finansal Terimler Sözlüğü